Українці сприйняли призначення поляка керівником «Укртрансгазу», як «черговий плювок в обличчя нації»

Поляк Павел Юзеф Станчак у суботу, 23 грудня, офіційно призначений на посаду голови ПАТ «Укртрансгаз». Про це повідомили українські  ЗМІ.

Вони нагадують, що у  серпні 2017 року Станчака вже обирали на цю посаду, але  тоді СБУ не погодила кандидатуру іноземця на посаду керівника  стратегічного об’єкту з транспортування і зберігання газу і не надала через це йому допуск до інформації, яка класифікується як державна таємниця.

Станчак понад 25 років пропрацював в польській державній нафтогазовій компанії PGNiG в царині транспортування, розподілу та зберігання газу. Протягом останніх п’яти  років працював на керівних посадах PGNiG.

Новину про призначення поляка Станчака багато хто з українців у своїх коментарях називає «черговим плювком в обличчя нації». Вони вважають, що це  зговір української влади із американським транснаціональними компаніями і що тепер варто чекати нового підвищення ціни на газ для підприємств і побутових споживачів.

Варто згадати , що призначення іноземців на посади міністрів в Україні поки не дали жодного позитивного результату. У серпні 2017 року подав у відставку керівник «Укрзалізниці», поляк Войцех Балчун.

Зараз в країні розгоряється скандал навколо медичної реформи керівниці Мінохорони здорoв’я , американки Уляни Супрун –  реформи, яку багато хто через недоступність для багатьох з січня 2018 року медичної допомоги вважає геноцидом українців.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.