Суми у розвитку Цифрової Економіки в Україні. Підсумки 2017 року

Під час загальних зборів, які нещодавно відбулися в Києві, Віце-президент ICC Ukraine, керівник регіонального представництва ICC Ukraine в Сумській Володимир Демура  прозвітував про роботу в 2017 році.

Пріоритети роботи команди ICC Ukraine в Сумській області залишалися незмінними – налагодження конструктивного діалогу між владою, бізнесом та наукою,  створення майданчиків для ефективної комунікації; пошук бізнес-партнерів для підприємств та організацій Сумської області; організація та проведення семінарів, форумів, бізнес-місій; розвиток Цифрової Економіки; Сприяння проведенню цифровізація держави та суспільства, тощо.

«Цьогоріч, спільними зусиллями влади, науки та бізнесу, нам вдалося провести кілька великих форумів, зокрема, виїзне засідання ICC Ukraine, під час якого фахівці порушували питання міжнародного трейдингу та сертифікації. Вже традиційним став Форум «IT People Sumy 2017», який цього року було проведено на базі СНАУ. Головним його підсумком стало підписання меморандуму про співпрацю між Сумською міською радою та ГС «Hi Tech office Ukraine». Вперше було проведено «Дні Польщі в Сумах», які стануть запорукою подальшого розвитку наших ділових відносин з Республікою Польща», – поінформував Володимир Демура.

За його словами, з метою налагодження тісного співробітництва у різних галузях економіки, в тому числі розвитку Цифрової Економіки, цифровізації держави та суспільства, було організовано бізнес-місії до Польщі, Естонії, Чорногорії та інших країн.

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.