Призначено представника «ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА» в Сумській області

Про це стало відомо від директора організації Андрія Бірюкова.За його словами, представлятиме інтереси «ХАЙ-ТЕК ОФІСУ» у всіх органах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх форми власності та підпорядкування, в тому числі в органах державної влади, міністерствах, відомствах, державних комітетах та підвідомчих їм органах Володимир Демура.

Володимир Демура наразі активно займається впровадженням новітніх технологій та цифровізацією суспільства у Сумах і області. За його ініціативи, в Сумах два роки поспіль, проходив Міжнародний Форум «IT PEOPLE SUMY». Саме він ініціював підписання Меморандуму про співпрацю між Сумською міською радою та ГС«ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА».

Довідково:

Громадська спілка «ХАЙ-ТЕК ОФІС Україна» – це об’єднання підприємств у сфері високих технологій метою діяльності якого є створення сприятливих умов для розвитку в Україні інноваційного бізнесу та цифрової економіки.

До складу Наглядової ради Хай-Тек офіс Україна включено представників Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Верховної Ради України та Адміністрації президента України,  це забезпечує ефективну взаємодію між бізнесом і державою.

Фахівцями Хай-Тек офісу Україна та групою експертів світових та вітчизняних лідерів високотехнологічного ринку за сприяння та підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку та Адміністрації Президента України була ініційована та здійснена розробка документу «Цифровий порядок денний України 2020».Це – документ, в якому викладаються принципи розвитку України в цифровому просторі і є основою для розвитку цифрової економіки

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.