Ми чуємо лише обіцянки, – Микола Клочко про доручення Президента щодо Сумського НВО

 «Я зустрічався із керівництвом підприємства і знаю, що, на жаль, поки що ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» не отримало державне замовлення, зокрема, від НАК «Нафтогаз України». Ми чуємо лише обіцянки, але реальних кроків «Нафтогаз» не робить», – повідомив під час вчорашньої апаратної наради голова Сумської ОДА Микола Клочко.

За його словами, СНВО наразі своїми зусиллями та за підтримки облдержадміністрації (зустрічі керівництва області на рівні послів інших країн) отримало замовлення з Узбекистану та Ірану. Але цього не достатньо, щоб виправити ситуацію на підприємстві.

«Давайте ще раз офіційно звернемося з листом до керівника НАК «Нафтогаз» Андрія Коболєва, і попросимо, щоб не було блокування участі нашого підприємства в тендерах. І щоб вони врахували доручення Президента України Петра Порошенка, які були з цього приводу», – наголосив очільник області.

Як доповів голові облдержадміністрації директор Департаменту соціального захисту населення Михайло Дубровський, кількість підприємств-боржників із виплати заробітної плати в області зменшується, але залишається невирішеним питання із найбільшим із них – Сумським НВО, борг якого наразі складає 77 мільйонів гривень.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.