Гречкосії Сумщини у лідерах в Україні, але у 2018-му можуть збанкрутувати

За площами посіву гречки Сумська область займає лідируючу позицію Україні Валовий збір цього виду зерна у 2017 році становив 24,8 тис. тонн, що на 1,4 тис. тонн більше до рівня 2016 року.  Втім, через низьку врожайність гречки та значні обсяги дешевого імпорту гречаної крупи чимало українських аграріїв можуть у 2018 році відмовитися від вирощування цієї культури.

По це в коментарі для SuperAgronom.com  сказав директор СТОВ «Перемога» і голова Міжнародної асоціації виробників гречки Микола Малієнко. За його  словами, зараз відбувся значний обвал цін на споживчому ринку —  не завдяки перевиробництву гречки нашими аграріями, а через збільшення обсягів не лише легального, а й нелегального завезення круп із Росії. Там у 2017 році  було перевиробництво по цій культурі. Натомість погодні умови заважали отримати очікувані врожаї українським сільгоспвиробникам.

«До речі, як показали спеціально зроблені лабораторні аналізи, чимало завезеної російської гречки має низьку якість. Зокрема, вона не відповідає нашим стандартам за 9-ма показниками. Але при цьому заходить на наш ринок і демпінгує на ньому», — стверджує Микола Малієнко.

Для українських виробників цього року закупівельна ціна не перевищує 8-9 тис. грн за тонну. При цьому, якщо порахувати собівартість виробництва цієї культури, то часто лише орендна плата може сягати 5-6 тис. грн. за гектар, а якщо додати витрати на всі агротехнічні заходи, то набігає щонайменше 12-13 тис. грн.

«Якби нормальна врожайність цієї культури, яка становить не менше 2 т/га, була досягнута, то вона залишалася б рентабельною навіть за таких цін. Але цьогорічні погодні умови не сприяли підвищенню урожайності. Деякі господарства зібрали гречки не більше 0,8 т/га. І зазнали лише збитків. Зрозуміло, що наступного року у них відпаде бажання сіяти її знову», — прогнозує голова Міжнародної асоціації виробників гречки.

Серед проблем галузі він називає також низьку технологічність вирощування гречки в Україні, адже більшість виробників — невеликі господарства, які відводять під неї по кілька гектарів чи 10-20 га. А також Микола Малієнко вважає недостатньою підтримку з боку держави виробників цієї традиційної для України культури.

Джерело: https://superagronom.com/news/2954-v-nastupnomu-rotsi-ukrayina-moje-zalishitisya-bez-grechki-vlasnogo-virobnitstva–dumka

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.