У Сумському і Охтирському лісгоспах продовжуються незаконні вирубки лісу

На Сумщині правоохоронцы виявили два автомобілі, які мали проблеми з законом та перевозили деревину без документів, повідомила Патрульна поліція Сумської області 

Так, в Охтирському районі був зупинений автомобіль ЗІЛ. Керманич не мав свідоцтва про реєстрацію автомобіля. Під час огляду автомобіля інспектори виявили, що номер шасі мав ознаки кустарного втручання до таблички з номером. До того ж керманич не мав документів на деревину, яку транспортував.

Така ж ситуація сталася й у Сумському районі. Там водій ЗІЛ мав свідоцтво про реєстрацію, однак уже воно мало ознаки підробки. За наявними базами з’ясувалося, що за номером шасі, який був на транспортному засобі зареєстроване зовсім інше авто. Як і в першому випадку чоловік не мав документів на деревину, яку транспортував.

В обох випадках працівники патрульної поліції викликали на місце події слідчо-оперативні групи місцевих відділів поліції.

Судячи з цієї інформації, в області діє злочинне угрупування, тож, скоріш за все, це далеко не вся нелегальна деревина, яка вивозиться за межі області.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.