Росія перекрила кордон для фур з України ще в двох пунктах пропуску на Сумщині

В понеділок, 19 лютого, з повідомлення Державної прикордонної служби України стало відомо, що Російська Федерація перекрила кордон для руху фур з України ще в двох пунктах пропуску на Сумщині. 

Як повідомляє “Діалог.UA”, проблеми з виїздом вантажівок почалися в Бачівську та Катеринівці, що в Сумській області. Варто відзначити, що в першому із зазначених пунктів пропуску накопичилося вже близько півсотні вантажних машин. В результаті такого повороту подій ДПСУ звернулася до українських водіїв із закликом врахувати дану інформацію і, в разі якщо маршрут фури був саме через зазначені пункти пропуску, по можливості краще його змінити.

Водночас, згідно з останньою інформацією прикордонників, в пункті пропуску “Гоптівка – Нехотєєвка”, який був заблокований російською стороною з учорашнього дня 18 лютого 2018 року, поступово відновлюється рух.

Як раніше вже повідомлялося, Російська Федерація влаштувала транспортний колапс на кордоні з Україною в Харківській області. А ось на початку лютого на українсько-польському кордоні скупчилося понад 400 автомобілів.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.