Володимир Гройсман : Обговорили розвиток агросектору та машинобудування – сильних економічних сторін Сумщини

Вчора в рамках робочого візиту до Сум Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся із представниками бізнесу, керівниками міст та районів, машинобудівних та сільськогосподарських підприємств.

Пресу на цю зустріч з невідомих причин не пустили,  однак, за словами учасників, на ній серед іншого піднімалися проблеми основних підприємств регіону, в тому числі питання  оголошеної уприватизації у 2018 році ПАТ  «Сумихімпром» і замовлень для ПАТ «Сумське НВО».

«Ви ж знаєте, що у влади “завжди все добре”, – написав на своїй сторінці у Facebook Володимир Гройсман. – Це зрозуміло. Але я хочу знати, що реально заважає працювати підприємцям. Зустрілись сьогодні з представниками бізнесу Сумщини. Хочу почути не тільки про сильні сторони, але й про проблеми.

Я проти безпідставних перевірок силовиками. Ми своїм законом #МаскиШоуСтоп заборонили беззаконно вриватися до компаній, арештовувати людей, забирати документацію. Для мене важливо знати, чи виконується закон на місцях та чи продовжують силовики “кошмарити” підприємців. Треба повністю забрати у СБУ та Нацполіції функцію “спілкування” із бізнесом.

Крім того, обговорили розвиток агросектору та машинобудування – сильних економічних сторін Сумщини.

Від директора української фармкомпанії дізнався, що завдяки програмі #ДоступніЛіки виробництво за деякими позиціями зросло в 5-10 разів. При цьому ціни на українські препарати не зросли, а навпаки – знизились.

Український бізнес обов’язково стане локомотивом економіки».

Також Володимир Гройсман  пообіцяв, що актуальні питання від представників сумських бізнес-кіл «поїдуть» з ним до Кабінету Міністрів України як порядок денний для подальшої роботи Уряду.

Того ж дня Прем’єр-міністр відвідав Центр точного землеробства в СНАУ, оглянув винаходи студентів і поспілкувався з ними.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.