На станції «Конотоп» активісти знов протестували проти ввезення в Україну російської продукції (ВІДЕО)

Вчора, 23 лютого,  представники Національного корпусу та активісти національних дружин, очолювані нардепом Олегом Петренком,  на залізничній станції «Конотоп» влаштували попереджувальну акцію протесту, спрямовану проти контрабандного ввезення в Україну хімічної продукції російського виробництва.

За словами протестувальників, вдатися до радикальних заходів їх змусив той факт, що вже більше року профільні служби «створюють видимість боротьби із контрабандою в промислових масштабах з РФ, країни-агресора».

Зокрема,  учасники акції зафіксували на станції наявність ешелону з десятками вагонів з російською селітрою. Її під вигялдом суміші, не платячи жодних податків і за демпінговими (штучно заниженими) цінами продовжують завозити до України з РФ. Це призвело до того,що хімічні підприємства України були змушені припинити або значно скоротити обясяги виробництва мінеральних добрив. У зв’язку з цим десятки тисяч українців втратили робочі місця.

Серед основних вимог протестувальників  – запровадження тимчасового ембарго на поставку продукції з Росії по тим позицям, які виробляються українськими підприємствами та врегулювати питання із запровадженням антидемпінгового мита (не менше 40%).

Збережемо хімічну галузь України!

Posted by Олег Петренко on Freitag, 23. Februar 2018

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.