В яку країну краще їхати, щоб розпочати власний бізнес – РЕЙТИНГ

Експерти визначили топ-країн світу, де на державному рівні створюються найсприятливіші умови для початку власного бізнесу і куди краще їхати для розвитку своїх стартапів. Відповідний рейтинг був опублікований U. S. News and World Report, який до цього вже публікував загальний рейтинг “найкращих країн світу”.

Так, перше місце в рейтингу зайняла Німеччина (третє місце в загальному рейтингу кращих країн світу), яка витрачає 2,88% свого ВВП на розвиток і дослідження. На другому місці – Японія (3,28% ВВП на розвиток і п’яте місце в рейтингу кращих країн), на третьому – США (2, 79% ВВП на розвиток і восьме місце в рейтингу кращих країн).

Далі розташувалася Великобританія (1,70% витрат ВВП на розвиток і четверте місце в рейтингу кращих країн). Замикає п’ятірку кращих країн для успішного розвитку стартапів лідер рейтингу найкращих країн світу – Швейцарія (витрачає 2,97% ВВП на дослідження та розвиток).

Також в топ-10 країн для успішного початку власного бізнесу увійшли Швеція, Канада, Сінгапур, Нідерланди і Норвегія.

Україна в цьому рейтингу на 48 місці (між Панамою і Чилі), що дещо краще, ніж її позиції в рейтингу кращих країн світу – там у України 69 місце.

Джерело:https://golos.ua/i/606489

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.