Сумські студенти першими в Україні розпочали стажування в Китаї

12 студентів Сумського національного аграрного університету першими в Україні розпочали стажування в Китаї,  Інституті Цзі Ян Чжецзянського Університету землеробства та лісового господарства, повідомляє сайт вузу.

По завершенню програми стажування буде проведена наукова конференція, на якій кожен студент захистить свою роботу, яку він робив протягом цього періоду, а викладачі – представлять спільні проектні напрацювання

Можливість реалізувати цей унікальний проект дала ідписана восени 2017 року тристороння угода про наукове співробітництво між Інститутом Цзі Ян Чжецзянського Університету землеробства та лісового господарства, Китайсько-Українським науково-дослідним Інститутом «Life sciences» та Сумським національним аграрним університетом

Уже в червні цього року китайські студенти будуть проходити стажування у СНАУ. І це тільки початок. За результатами стажування буде підготовлено відповідні матеріали в уряди України та Китаю та реалізовано наступний етап проекту – навчання за принципом 2+2 та визнання дипломів про освіту обома державами. Більше того, найближчим часом планується створення міжнародного науково-освітнього центру, філія якого буде відкрита в Україні.

Реалізація міжнародного проекту проходить за підтримки Генерального консула України в місті Шанхай, Посла КНР в Україні, профільних міністерств України та КНР, Національної академії аграрних наук, адміністрації міста Чжуцзі, у рамках міжнародної Угоди «Щодо розвитку українсько-китайського співробітництва в галузі освіти і науки», реалізації стратегії розвитку двосторонніх відносин між Україною та Китаєм «Один пояс – Один шлях».

Нагадаємо, що з 2017 року Чжуцзі і Суми є містами-побратимами.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.