«Слобожанський міст-2018» зібрав у Сумах рекордну кількість послів та іноземних бізнесменів

Сьогодні у Сумах відкрили XV Виставку міжрегіональної  та  зовнішньоекономічної співпраці  «Слобожанський  міст-2018», на яку приїхали посли та представники бізнес-кіл з Білорусі, Македонії, Китаю, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану, Туреччини, Іраку, ОАЕ, а також представник ЄС в Україні Жослін Гітон.

У головній виставці Сумщини, що розгорнута у ВЦ «Іллінський», взяли участь понад 30 товаровиробників Сумської області, які представили свої виробничі здобутки у галузі машинобудування, лісової та деревообробної промисловості, АПК та ветеринарії, харчової, хімічної промисловості, енергоефективності та альтернативних джерел енергії, інформаційних технологій.

«Ця виставка вже стала традиційною для нашої області. Вона демонструє, що Сумщина справді багата успішними людьми і своїм промисловим та інтелектуальним потенціалом, – сказав голова Сумської ОДА Микола Клочко. – Безумовно, не все йде гладко, але ми створюємо на Сумщині сприятливий бізнес-клімат, особливо, якщо йдеться про реальний сектор економіки. І попри наш прикордонний статус, інвестиції на Сумщину йдуть і ви бачите реальний результат на цій виставці».

Про один з прикладів іноземних інвестицій на Сумщину розповів , зокрема, гість виставки, Надзвичайний  та Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв. За його словами, минулого тижня  була досягнута  домовленість про контракт згідно з яким  Сумське НВО розпочне постачати своє обладнання для модернізації газоперекачувальних агрегатів дотискної компресорної станції «Памук»  в Узбекистані  на загальну суму 3,7 млн. доларів.

У рамках виставки відбувся Міжнародний бізнес-форум «Sumy Invest Bridge», який включав дві дискусійні панелі: «Залучення інвестицій у бізнес Сумської області» та «Вихід підприємств Сумської області на ринки Африки, Азії, Перської затоки та інших країн», співбесіду з представником ЄБРР Тимуром Халіловим для підприємців, зацікавлених в отриманні європейських інвестицій, а також В2В та В2G зустрічі з представниками бізнес-кіл Іраку і Турецької Республіки.

На фото: зліва -направо президент Торгової палати України Геннадій Чижиков, посли Узбекістану, Азербайджану, Казахстану. З права -наліво посли Македонії і Білорусі.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.