Посол Казахстану: Сумщина – регіон з великим потенціалом

«Сумщина – регіон,  безумовно, з великим потенціалом», – вважає Самат Ордабаєв , Надзвичайний і повноважний Посол Республіки Казахстан  в  Україні, гість XV Виставки міжрегіональної  та  зовнішньоекономічної співпраці  «Слобожанський  міст-2018», що відкрилася вчора у Сумах.

«Я вже два роки в Україні, – розповів він журналістам. –  На Сумщину приїхав вже втретє, тут у мене склалися дуже хороші людські відносини з вашим губернатором Миколою Олексійовичем Клочком.

Ми за два роки зробили чимало, ваші знамениті насоси пішли до нас. І взагалі хороший контакт Казахстану з Сумською областю. За останній рік товарообіг між Казахстаном і Україною збільшився більше ніж на 0,5 мільярда доларів. І велика частка у цій сумі – частка Сумської області. Зараз подивився на виставці дуже хороше обладнання по нафтогазовому комплексу, ми вже домовилися попрацювати в цьому напрямку. І, по-друге, у вас є ветеринарні препарати, які найближчим часом будуть відправлені до Казахстану. Тому перспективи непогані. В цілому у нас бойовий настрій стосовно розвитку зовнішньоекономічних зв’язків з  Сумською областю».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.