З нового року від Охтирки до Харкова жителі Сум будуть добиратися вже трасою за європейськими стандартами

Продовжується капітальний ремонт автотраси  Р-46 на ділянці Харків-Охтирка.  Зараз шляховики укладають подвійну основу магістралі на ділянці між населеними пунктами Губарівка і Куп’єваха. Реконструкцію траси Інспектує  начальник Харківського облавтодору особисто (на фото).

Озброївшись тепловізором, начальник облавтодору Євген Зражевець власноруч  перевіряє роботу своїх підлеглих. Ця траса в області найбільш завантажена – в добу тут проїжджає близько 20 тисяч машин, розповів Зражевець. Дорогу довжиною майже 82 кілометри за останні 60 років капітально в порядок не приводили.

Ремонт траси почався в 2016, тоді привели в порядок 16 кілометрів дороги,  в минулому році – ще 18. Зараз на ділянці між Губарівка і Куп’єваха уклали 15 кілометрів нового асфальтобетону і відновили 6 кілометрів основи дороги. Всю магістраль Харків-Охтирка обіцяють відремонтувати до кінця року.

Євген Зражевець, начальник Служби автодоріг Харківської області: «У цьом году ми доведемо стандарти цієї дороги до европейських. Буде відновлено основу на 18 км, де зовсім все зруйновано, основа зруйнована – буде влаштовано два  шари асфальтобетону».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.