Сумщина заманювала іноземних туристів своїми унікальними красотами

Вчора у виставковому центрі «Іллінський» Сумської торгово-промислової палати пройшла одноденна виставка «Сумщина туристична -2018» , де  свої можливості у сфері туризму і активного відпочинку представили понад 30 учасників із різних куточків області.

«Ми представляємо нашим закордонним партнерам ті проекти, що вже працюють. Такий захід дозволяє відразу зрозуміти, наскільки ми відкриті і наскільки широкий потенціал маємо. У нас є вісім країн, з якими свого часу були підписані угоди про співпраці у сфері туризму. Зараз ми хочемо їх поновити і таким чином покращити взаємовідносини, з деякими вже ведуться перемовини», – так визначив мету виставки начальник відділу промоції та туризму Сумської ОДА Юрій Гладенко.

В рамках виставки пройшов і Міжнародний форум «Сумщина туристична – 2018» за участю представників Угорщини, Словаччини, Польщі і Білорусі, які обговорювали шляхи поглиблення співпраці  у сфері туризму.

У своєму виступі на форумі голова ОДА Микола Клочко повідомив іноземним гостям, що зараз вирішується головна проблема, яка до цього стримувала від подорожей Сумщиною  – неякісні дороги:   “Їх наразі активно будують і ремонтують. Розвивається дорога у Харківському напрямку. Наші поважні гості відзначили, що дорога через Пирятин теж стає кращою. А траса Кролевець – Шостка є майже автобаном».

Учасники форуму обговорили прийом іноземних туристів на українських маршрутах, розвиток туристичної інфраструктури, ознайомилися з маршрутами, які пропонує Сумщина –  «Де плакала Ярославна»,  «Золотий трикутник Сумщини», туристичний кластер «Посулля» та ін.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.