Якість будівництва доріг на Сумщині відтепер контролюватимуть з Лондона

Сумська ОДА  підписала меморандум про співпрацю з Національним секретаріатом CoST (Construction Sector Transparency Initiative), який контролює якість будівництва і ефективність використання коштів, спрямованих на будівництво доріг.

«Сумська облдержадміністрація одна з перших розпочала співпрацю з Ініціативою CoST. Закріплення напрацювань спільним меморандумом поглибить співпрацю та сприятиме мінімізації будь-яких проявів корупції. посиленню фінансової дисципліни та раціональному використанню бюджетних коштів», – наголосиву під час підписання меморандуму (на фото) голова ОДА Микола Клочко.

Нагадаємо, що в  рамках децентралізації дорожнього господарства на баланс Сумської обласної державної адміністрації було передано 5 109 км автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Відтепер, усі охочі зможуть отримувати актуальні дані про проведення ремонтів автомобільних доріг області на публічному порталі Ініціативи CoST  «Прозора інфраструктура» в режимі онлайн за посиланням portal.costukraine.org.

Довідково. CoST (Construction Sector Transparency Initiative, Ініціатива прозорості інфраструктури) багатостороння ініціатива з секретаріатом в Лондоні (Великобританія), яка об’єднує представників влади, громадськості та бізнесу в 16 країнах світу з метою забезпечення прозорості та підзвітності будівництва об’єктів інфраструктури, здійснюється за публічні кошти, підвищення ефективності використання публічних коштів, моніторингу та зменшення ризиків неефективного управління і корупції.

В Україні Ініціатива CoST розпочала свою активну роботу в 2015 році за підтримки Світового банку та сприяння уряду України після підписання Меморандуму про співпрацю між Міжнародним секретаріатом CoST, Міністерством інфраструктури України і Державним агентством автомобільних доріг України

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.