Полігон для апробації нової техніки побудує під Сумами відомий німецький виробник сільськогосподарських машин

Вчора, 21 червня,  у ході робочого візиту на Сумщину до Сумського національного аграрного університету прибула делегація виробника посівної техніки та обладнання для захисту рослин відомої німецької компанії  HORSCH на чолі із її засновником Міхаєлєм Хоршем.

За словами гостя, це його перший візит до Сум. Також він зазначив, що йому надзвичайно приємно відвідати навчальний центр точного землеробства, який минулого року було відкрито за підтримки корпорації. Міхаель Хорш та директор HORSCH Maschinen GmbH Клют Йоханнес Мартін високо оцінили річні напрацювання науковців СНАУ, переконавшись, що центр посів важливе місце у системі практичної підготовки фахівців.

Сам Міхаель Хорш вважає, що технології точного землеробства – це впевнений крок на шляху до роботизації землеробської техніки та полегшення непростої праці аграріїв.

Проте, співпраця СНАУ та HORSCH не обмежується тільки центром точного землеробства. Адже після обговорення подальшої співпраці було прийнято рішення про підтримку корпорацією спорудження критого полігону, де проводитиметься навчання студентів та апробація новітнього обладнання, призначеного для точного землеробства.

Серйозність своїх намірів сторони закріпили забиванням символічних кілків на місці майбутнього будівництва полігону.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.