Через бардак в державі у фермера з Сумщини конфіскували 70 т зерна нового врожаю

У Сумській області з поля, яке вже 8 років обробляє агрофірма «Хотіньська», невідомі зібрали ти вивезли урожай озимої пшениці, повідомив сайт фермерів України «Curcul.com».

Всього вивезли 70 т зерна з площі 17 га. Аграрій оцінив збиток у 350 тис. грн.

Коли директор агрофірми Віктор Фоменко виявив на полі чужу техніку, викликав поліцію. Як виявилося, зібрати урожай надійшло розпорядження з Державної фіскальної служби.

Представник фіскальної служби, який теж приїхав на поле повідомив, що служба отримала повідомлення від Держгеокадастру про те, що це поле захоплене самовільно, тому податківці вирішили зібрати урожай на користь держави.

«Податківці про майбутні дії начебто повідомляли у Хотіньську ОТГ та фермера Фоменка, залишивши на полі табличку-попередження», — йдеться в повідомленні.

Фермер та голова ОТГ заперечили повідомлення представника фіскальної служби.

«Офіційний лист від ДФС про це поле ми отримали у кінці червня. Одразу ж нашого земле розпорядника я  направив до Держгеокадастру. Звісно зі всіма відповідними документами, в тому числі, договором оренди, де сторони — фермер Фоменко та наша сільрада… тому сьогоднішніми діями ДФС здивовані не менше за фермера», — повідомив голова ОТГ Микола Торяник.

Віктор Фоменко написав заяву про повернення незаконно вилученого у нього урожаю на ім’я начальника управління ДФС у Сумській області.

Джерело:  https://kurkul.com/news/12436-cherez-pomilku-u-derjgeokadastri-fermer-z-sumschini-zalishivsya-bez-urojayu

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.