Китайці в Сумах: багато східних лестощів і майже нуль конкретних угод

У Сумській ОДА сьогодні відбулася зустріч  з представниками делегації міста Сіньсян провінції Хенань Китайської Народної Республіки.

Сторони обмінялися вітальними промовами, втім конкретних угод з регіоном, які б поглиблювали співробітництво,  цього разу підписано не було. Можливо тому делегацію з Китаю приймали другі особи області – заступник голови ОДА Вадим Акпєров і заступник голови облради Тетяна Головко.

Китайців, судячи з виступу старшого  консультанта  Муніципального народного уряду міста Сіньсян Чжан Говей, поки що цікавить тільки якісна і дешева освіта в Сумському Національному аграрному університеті та його наукові розробки у сфері сільського господарства.

«Цього разу, – зазначив китайський  гість, –   під час приїзду на Сумщину ми домовилися щодо  створення на базі Сумського національного аграрного університету  Центру високих технологій у сільському господарстві.  Ця структура займатиметься залученням новітніх наукових технологій у сільське господарство. Крім того, із керівництвом СНАУ ми обговорили можливість спільної підготовки магістрів та аспірантів. Тож сподіваюся на розширення сфер співпраці між Сумщиною та нашим містом».

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.