У Сумах презентували незвичайний «козячий» проект

Вчора в Сумах відбулася презентація незвичайного соціального проекту «Козина ферма».

У Білопільському районі планують створити ферму на 100 кіз, яка стане також одним з центрів зеленого  туризму, де можна не тільки выдпоти чи у єднанні з природою, а  й скуштувати свіжу  продукцію – козяче молоко і сири з нього.

Ідея проекту «Козина ферма» належить сумському підприємцю Володимиру Опришку, який взяв за приклад громадський  ресторан у форматі Urban Space, що діє у Івано-Франківську. Він же забезпечить його технічну реалізацію.

Незвичність же проекту в тому, що він, як і івано-Франківську,  має стати прикладом об’єднання громади навколо спільної ідеї – створення комфортного оточуючого середовища, а  прибутки від ферми майже повністю будуть направлені на реалізацію громадських проектів.

Проект «Козина ферма» підтриманий Сумською облдержадміністрацією,  і за словами керівника апарату ОДА Дмитра Живицького, стане показовим у співпраці влади, бізнесу й громадськості.

Кінцевий термін реалізації проекту – 2021 рік.

Володимир Опришко зазначає, що це буде нове підприємство з сучасним оснащенням та робочими місцями. «Не слід забувати, – додає він, –  і про його  користь для громадян, адже здорове харчування і якісні продукти – це те, чого не вистачає у нинішній час Козяче молоко  корисніше, ніж коров’яче, має бактерицидні властивості. Але така продукція майже відсутня в українських магазинах або здебільшого імпортна».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.