Хай-тек офіс Україна: Сумщина може стати пілотним регіоном в реалізації потужних інвестиційних проектів

Сумщина може стати пілотним регіоном в реалізації потужних інвестиційних проектів. Про це говорили під час спільної наради в ОДА представник громадської спілки «Хай-тек офіс Україна» в  Сумській області Володимир Демура і керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Як повідомив представник «Хай-тек офіс Україна»у Сумській області, до їх громадської спілки звертаються потенційні інвестори у сфері електроніки, цифровізації та енергетики. Зокрема одна з таких компаній планує реалізувати інвестиційний проект з виробництва фотоелектричних панелей загальною потужністю до 200 МВт на рік. Дане обладнання планується поставити з метою будівництва відповідного заводу на території України, а також інвестор збирається реалізувати в Україні проект з виробництва електроенергії за три роки до 800МВт\год потужності.

Крім того, компанія планує збудувати декілька сміттєпереробних заводів на території нашої країни. Готова вона інвестувати і у сферу авіації (авіабудування та навчання, установка в аеропортах тренажерів та симуляторів польотів).

За результатами наради було досягнуто домовленостей про зустріч керівництва Сумської облдержадміністрації із інвесторами у найближчий час, аби розглянути Сумщину пріоритетною у реалізації зазначених проектів.

Довідково. «Хай-тек офіс Україна» — громадська спілка, об’єднання підприємств у сфері високих технологій для створення сприятливих умов для розвитку в Україні інноваційного бізнесу та цифрової економіки.

Завдання офісу — підтримка новаторських ідей для розвитку технологій та інновацій, а також втілення проектів на основі інтелектуального потенціалу українських науковців.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.