Обрано на новий п’ятирічний термін президента та президію Сумської торгово-промислової палати

Вчора у  Сумській торгово-промисловій палаті відбулися загальні збори  членів цього бізнес-об’єднання,  яке відірає ключову роль в розвитку зовнішньоекономічних відносин Сумщини.  На порядок денний зібрання  виносились питання: про підсумки роботи Сумської ТПП за  2013-2017 роки, звіт ревізійної комісії вибори  президента та президії ТПП.

Президентом Сумської торгово-промислової палати на четвертий п’ятирічний термін.учасники зборів одноголосно обрали знов  Костянтина Макаренка (на фото – ліворуч).

До президії Сумської торгово-промислової палати крім нього увійшли віце-президент Євгенія Білан, ректор Сумського державного університету Анатолій Василбєв, голова правління Сумської обласної спілки споживчих товариств Магомед Галаєв та голова спостережної ради Публічного акціонерного товариства «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш» Олег Соколов.

Як зазначено у звіті про роботу ТПП за останні чотири роки,  Палата здійснювала системне просування експорту. З цією метою 2015 року було створено Центр підтримки експорту. За звітний період фахівцями Центру підтримки експорту Сумської ТПП засвідчено 93 444 сертифікати для здійснення експорту продукції місцевих виробників до 90 країн світу. У сфері зовнішньоекономічної діяльності Сумською ТПП за останні п’ять років укладено та поновлено 25 угод з іноземними партнерами з 22 країн світу, здійснено 13 бізнес-місій, зокрема до Польщі, Словаччини, Кіпру, Угорщини, Македонії тощо.

«Ми готові й надалі створювати умови для розвитку бізнесу на Сумщині, бути вашими консультантами і порадниками, запроваджувати передові європейські практики, стимулювати економічний розвиток області», – запевнив Костянтин Мккаренко.

«Обласна влада високо цінує вклад Сумської Торгово-промислової палати у розвиток економіки нашої області. І ті завдання, які покладені на Палату та успішно виконуються, дозволяють нам вирішувати комплекс питань щодо економічного розвитку і активізації зовнішньоекономічних зв’язків. Коли держава обрала європейський вектор, то ТПП всіляко підтримувала і владу, і бізнес», – прокоментував голова облдержадміністрації Микола Клочко.

Редакція Xpress вітає Вас, Костянтине Володимировичу, з обранням на новий термін і ще раз дякує за сприяння у підготовці ексклюзивних матерілів, що знайшли широкий відгук у читачів України і української діаспори.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.