Тисячі селян через рішення суду залишилися без роботи на півночі Сумщини – Лист до Президента

Як ми вже повідомляли,  8 жовтня правоохоронні органи зупинили на Сумщині роботу компанії Росток-Холдинг через  рішення райсуду, який в якості запобіжного заходу застосував арешт  активів та  заборону збирати врожай і здійснювати продаж зерна.  Через неможливість вчасно зібрати врожай і виконати свої зобов’язання перед партнерами представники підприємства звернулися з відкритим листом до президента України Петра Порошенка з проханням втрутитися та вжити заходів щодо ситуації.

На підприємстві переконані, що те, що відбувається навколо Росток-Холдинг – спроба рейдерського захоплення.

«Ситуація навколо групи Росток-Холдинг, на жаль, вийшла за рамки того, що зазвичай називають суперечкою, й виглядає як типова спроба знищення величезної сільськогосподарської компанії», – пише сайт компанії. – Кримінальне провадження легалізує фактичну спробу захоплення підприємств холдингу. Санкції на всі слідчі дії видає Харківський районний суд Харківської області, що знаходиться в селищі міського типу Покотилівка».

«І це при тому, що жодне підприємство холдингу не те що не знаходиться там, а й взагалі не має до тієї місцевості жодного відношення, – говорить адвокат Михайло Ілляшев, який захищає інтереси Росток-Холдинг.

 

Як зазначають автори відкритого листа до Президента, сума збитків може скласти понад 1 мільярд гривень – стільки врожаю залишилося в полях. Це призведе до втрати агрокультур, негативних екологічних наслідків, а  держава недоотримає 100 мільйонів гривень податків. Постраждають працівники підприємства  – близько двох  тисяч жителів Сумської і Чернігівської областей, для яких агрохолдинг – головне джерело існування.

Також Росток-Холдинг закликає Генеральну прокуратуру України вжити заходів для розблокування роботи елеваторів компанії, щоб уникнути самозаймання соняшника, сої, кукурудзи, що зберігаються в силосах елеваторних комплексів.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.