Делегація Сумщини представила потенціал області на Форумі регіонів України і Білорусі

Делегація Сумщини наразі перебуває у місті Гомель, де проходить Перший форум регіонів України і Білорусі,  покликаний розширити співпрацю двох країн у різних сферах економіки та бізнесу.

Під час Форуму потенціал Сумської області для ділових і бізнесових кіл Білорусі.презентував голова облдержадміністрації Микола Клочко.

«Для делегації Сумщини цей Форум – знаменна подія, що надає унікальну можливість представити власні товари, послуги та досягнення, а також ознайомитися з кращими зразками білоруської продукції», – зазначив він.

За словами Миколи Клочка, Сумщину і Білорусь пов’язують давні дружні стосунки, між підприємствами склалися міцні зовнішньоекономічні зв’язки, що сприяють росту взаємної торгівлі. Якщо у 2017 році зовнішньоторговельний оборот Сумської області з Білоруссю збільшився на 6,6% у порівнянні 2016 роком, то вже у цьому році зростання відбулося на 38%. При цьому сальдо зовнішньої торгівлі на сьогодні становить 10 мільйонів доларів США на користь експорту товарів виробників Сумщини. Також досягнуто стійке зростання частки експорту в Білорусь – це наразі 5% у загальному експорті області.

«Підприємства Сумщини-учасники Форуму вже давно і ефективно працюють з бізнесом Білорусі та прагнуть до налагодження нових і розширення вже існуючих взаємовигідних зв’язків з білоруськими підприємствами, – зазначив очільник Сумщини. – Переконаний, що І Форум регіонів Білорусі і України дозволить ближче познайомитися з білоруськими споживачами, а також з товарами і послугами, що цікаві нам сумчанам, і з гордістю поділитися своїми кращими досягненнями».

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.