Слідом за Сумським НВО знищується оборонне підприємство і в Шостці. Лист до президента України

Вчора, 25 жовтня, понад 300 працівників Шосткинського казенного заводу «Зірка» звернулися з листом до Президента України Петра Порошенка і генерального директора «Укроборонпрому» Павла Букіна,  повідомляє shostka.info

«Вже три роки завод не виготовляє основнову продукцію, останній рік працівники не отримуються заробітну платну. Завод повністю відключеній від енергоносіїв і має заборгованість більш ніж 220 млн. грн . Заборгованість по зарплаті складає 17,5 млн. грн. », – йдеться у зверненні.

Робітники заводу вже зверталися в різних  інстанцій з цього приводу, але безрезультатно. Вони вважають таке ставлення до проблем заводу, який випускав продукцію оборонного  призначення, підривом обороноздатності країни.

У листі до гаранта Конституції і Верховного Головнокомандуючого заводчани вимагають відновити роботу заводу «Зірка»,  погасити заборгованість по заробітній платі, осіб, винних у доведенні підприємства до банкрутства і вирізання обладнання на металобрухт, притягнути до кримінальної відповідальності.

У разі подальшого ігнорування їхніх вимог, працівники шосткінського заводу залишили за собою право на проведення акцій протесту.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.