Кого нагородив голова Сумської ОДА з нагоди професійного свята аграріїв

З нагоди Дня працівників сільського господарства, який цього року відзначатиметься 18 листопада,  Почесною грамотою голови Сумської ОДА  за вагомі трудові здобутки та значний внесок у розвиток агропромислового виробництва нагороджені кращі аграрії регіону.

Серед  них – директор агрофірми «Козельне» Недригайлівського району Микола Сокрута, директор ПСП «Слобожанщина-Агро» Роман Сластьон, заступник голови фермерського господарства «Князівське» Сергій Титов  (обидва –  Білопільський район),  гендиректор  СТОВ імені Шевченка  Лебединського району Микола Зимогляд,  виконавчий директор фермерського господарства «Кривозуб С.І.» Роменського району  Іван Кривозуб.

«Завдяки праці сільських трударів, успішних аграрних підприємств та фермерських господарств досягнення Сумщини у сільському господарстві набирають обертів.  А злагоджена робота влади, агробізнесу та науковців надає новий поштовх до успішного розвитку сільськогосподарської галузі та сільських територій».–З таким словами звернувся, вітаючи аграрієв на урочистостях з нагоди їх свята, Микола Клочко.

До привітань долучився також директор обласного Департаменту агропромислового розвитку Олександр Маслак, який зауважив, що сьогодні серед усіх регіонів України, Сумщина займає 4 місце за урожайністю зернових та зернобобових культур, а за врожайністю кукурудзи – 7 місце.

Загалом урочистий захід зібрав 76 успішних аграріїв з усієї області, здобутки яких було відмічено нагородами у різних номінаціях – «Ефективне тваринництво», «Інвестиції у виробництво», «Високі врожаї», «Сучасне фермерство».

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.