ПІДСУМКИ РОКУ: Сумщина встановила рекорд з намолоту зерна – 4 мільйони тонн

На 23 листопада 2018 р. на Сумщині  зернових та зернобобових культур обмолочено на площі 601,3 тис. гектарів (94% посіяних площ), намолочено 4 003,6 тис. тонн ( у  2017 році на цю дату – 3 млн. тонн), при середній урожайності 66,6 ц/га, що на 7,2 ц/га більше до відповідного періоду минулого року.

При цьому завершили збирання господарства Конотопського, Недригайлівського, Охтирського та Тростянецького районів.

В інших районах триває збирання кукурудзи на зерно. Її обмолочено на площі 328 тис. га, або 89% площ, намолочено 2 805,2 тис. тонн, при середній урожайності 85,5 ц/га (+ 9,5 ц/га до 2017 року), яка також є рекордною для області. Згідно з попередніми розрахунками виробництво кукурудзи очікується в обсягах понад 3 мільйони тонн.

За вагомий внесок в загальнодержавну житницю подякував всім працівникам агропромислового комплексу Сумщини голова Сумської ОДА Микола Клочко:

«Вітаю Сумщину із визначним успіхом – намолотом чотирьох мільйонів тонн зерна врожаю поточного року, що є рекордом для нашої області, – зазначив Микола Клочко. – Висловлюю подяку всім працівникам агропромислового комплексу області за вагомий внесок в загальнодержавне виробництво. Цей результат досягнуто завдяки високій організації та самовідданій роботі хліборобів».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.