У Кролевці відкрили текстильну фабрику на 300 робочих місць

Вчора, 6 грудня, у Кролевці,  на території колишньої ткацької фабрики відкрили нове підприємство – текстильну фабрику  концерну «Ярослав». Тут виготовлятимуть трикотажну білизну, домашній трикотаж, постільну білизну, спецодяг.

Наразі на Кролевецькій текстильній фабриці працює 80 робітників. Після відкриття ще одного цеху, загальна кількість працюючих має скласти 300 чоловік. За словами керівника концерну Олександра Барсука, у найближчий час для працівників буде створено їдальню та проведено благоустрій території.

«Приємно, що в такий непростий для України час, попри правовий режим воєнного стану на території прикордонної Сумщини відкриваються нові підприємства», – зазначив присутній на відкритті підприємства голова умської ОДА Микола Клочко. – А ще більш відрадно було почути слова керівництва фабрики, що під час її реконструкції, завезення нового обладнання та організації виробництва не було жодних перешкод і суттєвих проблем».

Сприяти і всіляко допомагати інвесторам – це спільна позиція усіх рівнів влади, зауважив очільник Сумщини.  А фабрика, що відкривається, має особливу історичну, економічну та соціальну цінність для Кролевецької об’єднаної територіальної громади. Тому що розташована на території колишньої ккацької фабрики та забезпечує робочими місцями жителів Кролевецької ОТГ. Крім того, текстильна фабрика «Ярослав» є трудовим підґрунтям для студентів, які закінчують Кролевецьке вище професійне училище №23 за спеціальностями «ткач ручного художнього ткацтва», «кравець», «кравець-закрійник», «вишивальник-кравець», сприяє поліпшенню інвестиційного клімату громади..

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.