Міжнародна Торгова Палата відзначила «Золотою Пектораллю» своє представництво в Сумській області

За підсумками 2018 року регіональне представництво Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в Сумській області відзначено «Золотою Пектораллю» ICC Ukraine за зайняте третє місце серед регіональних представництв.

Особливу увагу керівництво ICC Ukraine звернуло на здобутки Сумського відділення у налагодженні  співпраці з Польщею, Казахстаном  та країнами Балтії.

Окремо було відзначено досягнення з цифровізації. Цими питаннями опікується Володимир Демура, керівник РП ICC Ukraine в Сумській області, голова Комісії з цифрової економіки.

Комісія з цифрової економіки налагодила тісну співпрацю з партнерами та потенційними інвесторами з Білорусі, Польщі, Естонії, Чорногорії, Нідерландів, Індії, Китаю, Македонії та інших країн. У 2017 році Комісія увійшла до складу  ГС «Hi-Tech Office Ukraine». Ця співпраця дала імпульс у розвитку інформаційно-комунікаційних технологій  і впровадженні принципів цифрової економіки в Україні.

Серед досягнень у сфері цифровізації: розроблено стратегію розвитку в цифровому просторі «Цифрова адженда України-2020» та затверджено план її реалізації; прийнятий закон про доступ до інфраструктури; впроваджується проект широкосмугового доступу до мережі Інтернет; реалізується низка проектів Смарт-сіті, міська смарт-інфраструктура; в окремих регіонах розпочато реалізацію проектів з телемедицини, цифровізації соціальної сфери, освіти та науки.

У Сумській області створена перша в Україні група з цифровізації при Сумській обласній державній адміністрації.

«Для нас честь отримати високу нагороду ICC Ukraine. «Золота Пектораль» – це результат злагодженої та ефективної роботи всієї команди регіонального відділення. Це – стимул працювати далі, розвивати і поглиблювати успіх», – прокоментував Володимир Демура.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.