За кордон у пошуках роботи виїхало вже 10% працездатних українців – звіт МВФ

«В результаті розчарування зовнішніми економічним становищем значно зросла трудова міграція: за кордоном працюють близько 2-3 мільйонів українців”, – відзначається у звіті виконавчого директора по Україні Європейського відділу МВФ, опублікованому 8 січня 2019 р.

«Українській владі вдалося відновити макроекономічну стабільність і зростання після важкої економічної кризи 2014-2015 років. Однак зусилля по створенню більшої позитивної динаміки, відкритої і конкурентоспроможної економіки не виправдали очікувань, і економіка все ще стикається з важливими проблемами. Інвестиції, особливо прямі іноземні інвестиції, стримуються складної діловим середовищем, в той час як велика кількість працівників шукає можливості працевлаштування за кордоном, оскільки економічне зростання занадто низький для того, щоб доходи могли помітно скоротити розрив з регіональними аналогами. Резерви відновилися, але залишаються відносно низькими, в той час як економіка все ще вразлива для потрясінь», – йдеться у резюме звіту.

Працездатне населення України за останніми даними нараховує близько 30  мільйонів чоловік. Таким чином, кількість заробітчан становить до 10%.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.