На Сумщині робітники Укроборонпрому перекрили трасу «Київ-Москва», вимагаючи виплатити заборгованість з зарплат

Робітники шосткинського казенного заводу  «Зірка» перекрили сьогодні трасу державного значення «Київ-Москва», вимагаючи виплатити багатомісячну заборгованість з зарплат, повідомляє shostka-news.

На даний момент борг по заробітній платі на казенному заводі «Зірка» становить 21 мільйон гривень. Підприємство фактично не працює, не випускає ніякої продукції. хоча є складовою оборонного комплексу України. Проблеми заводчан неодноразово виносилися на розгляд сесії міської ради, ними переймалися політики, депутати. але все марно.

Марними були і зусилля нардепа, уродженця Шостки Олександра Сугоняко та лідера Соціал-демократичної партії Сергія Капліна, які 20 лютого ц.р. взяли участь у мітингу робітників і марші вулицями міста під прапорами своєї політичної сили.

Ще у жовтні  2018 р.  понад 300 працівників “Зірки” звернулися з листом до Президента України Петра Порошенка і генерального директора «Укроборонпрому» Павла Букіна  з проханням захистити завод із 240-річною історією від знищення.

Нагадаємо, що шосткинська «Зірка» входить до державного концерну  «Укроборонпром», навколо сьогодні розгорівся  масштабний скандал.

У квітні 2018 р. Українські новини повідомили про причетність сина нардепа Сергія Пашинського до продажу за завищеними цінами детонаторів, які випускає ще одне оборонне підприємство Шостки – завод  “Імпульс”. Завіряла цей контракт Світлана Хромець,  яка раніше працювала в компанії “Богдан” тепер скандально відомого усій Україні Олега Гладковського, заступника секретаря Ради безпеки і оборони України.

 

 

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.