«Заощадив»: ФОП, який заробив на сумських євродворах, має сплатити 1,3 млн. грн. штрафу

Другий апеляційний адміністративний суд підтвердив рішення суду першої інстанції, відхиливши позов ФОП, яке займалося євро дворами в Сумах,  стосовно відміни накладення штрафної санкції за використання неоформленої праці. Про це повідомляє Управління Держпраці у Сумській області .

Постанова суду набирає законної сили з дати її прийняття, тобто з 11 березня 2019 року. Таким чином підприємство має сплатити до державного бюджету 1 млн. 340 тис. 280 грн. штрафу.

У травні минулого року інспекторами праці Управління Держпраці у Сумській області було здійснено інспекційне відвідування ФОП, що виконувало роботи по проведенню капітального ремонту прибудинкових територій у місті Суми. А саме: підготовка площі, вкладання тротуарної плитки, розкидання щебеню, установка бордюр,  вирівнювання землі за допомогою відповідної техніки тощо. У ході контрольного заходу встановлено, що 12 працівників були допущенні до роботи без належного оформлення з ними трудових відносин.

Також управління наголошує  на тому, що однією із умов тендеру на виконання робіт по проведенню капітального ремонту, який підприємство-порушник виграло, є наявність достатньої кількості найманих працівників та виплата їм заробітної плати у відповідності до вимог діючого законодавства, що свідчить про надання ФОП завідомо неправдивої інформації.

Детальніше див. Чому така якість? Для облаштування «євродворів» у Сумах міськрада залучає непрофесійних нелегалів

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.