Сумський активіст оприлюднив нові викривальні матеріали про корупцію в лісовій галузі

Вчора, 11 березня, на YouTube вийшла друга частина програми «Вернем людям лес», в якій сумський громадський діяч,  учасник урядової  робочої групи з  питання реформування підходів до управління лісовими ресурсами Даніїїл Маландій продовжує  оприлюднення матеріалів про корупцію у лісовій галузі Сумщини і в цілому в Україні.

«На основании документов и ссылок, которые находятся на сайте https://zeus.net.ua/documents мы анализируем и доказываем, что Центральный орган власти, отвечающий за лесную политику, вольно или невольно потакает систематическим злоупотреблениям со стороны госпредприятия, которое сам создал. Причем этот коррупционный монстр с легкой руки руководства МинАПК, заручившись поддержкой В. Гройсмана, может распространить свою деятельность на весь лесной сектор. В материале уделено внимание угрозе проникновения вражеской агентуры под прикрытием заботы о государственных интересах», – писав автор в передмові до першої частини відео.

Цього разу  простежується історія виникнення тотального контролю за біржами, персональної  участі керівництва лісової галузі у скасуванні системних документів.

Першу частину програми «Вернем людям лес» див. на http://xpress.sumy.ua/news/economy/213689/#more-213689

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.