Сумщина підписала спільну заяву про співробітництво з Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини

Підписана спільна заява про співробітництво на 2019 рік Між проектом «Програма Федерального міністерства економіки та енергетики для управлінських кадрів – Fit for Partnership with Germany», що реалізується Німецьким Товариством Міжнародного співробітництва (GIZ), і Партнерською платформою Сумської області, повідомили в Сумській ОДА.

Підписали  заяву експерти проектного бюро Програми Світлана Степащенко та Євген Клісенко та перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров.

Крім того, експерти  презентували Програму «Fit for Partnership with Germany» представникам малого та середнього бізнесу. Презентація відбулася в приміщеннях облдержадміністрації та Глухівської райдержадміністрації, де   учасників заходів ознайомилиз актуальним станом німецької економіки, українсько-німецьких відносин та умовами участі у Програмі підвищення кваліфікації управлінських кадрів «Fit for Partnership with Germany».

Доброю традицією Днів проекту стали зустрічі з випускниками Програми «Fit for Partnership with Germany», які ділились своїми враженнями від стажування та давали поради для майбутніх учасників, а також нестандартними підходами у вирішенні питань розвитку бізнесу, своїми планами на майбутнє. На Глухівщині представники програми також відвідали випускників програми та ознайомилися з сьогоденням їхнього бізнесу та планами на майбутнє.

У рамках днів проекту відбулись відбіркові інтерв’ю для претендентів на стажування у Німеччині за Програмою «Fit for Partnership with Germany», в якому взяли участь 5 представників різних сфер підприємницької діяльності області (представники сфери послуг, охорони здоров’я, машинобудування, будівельної галузі). Протягом двох тижнів учасників буде поінформовано про результати співбесіди.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.