Сумщина підписала документ, за яким отримає 12 млн. грн. на боротьбу із гепатитом, туберкульозом та ВІЛ-інфекцією

Сьогодні, 9 серпня,  відбулася урочиста церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Сумською облдержадміністрацією та Міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я» (на фото)  в рамках реалізації відповідних державних програм з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів.

«Співпраця МБФ «Альянс громадського здоров’я» із Сумською областю триває вже більше 5 років. Тому для мене честь підписати документ, що не є формальністю, адже йдеться про реальні програми та кошти, що прийдуть до області у вигляді медичних препаратів та фінансів на послуги. Сьогодні мова йде про майже 12 мільйонів гривень», – повідомив виконавчий директор благодійного фонду Андрій Клепіков.

Він відзначив, що Сумська область має справді високі показники із стримування небезпечних захворювань і механізми її роботи у цьому напрямку є прикладом для інших регіонів України.

Довідково: Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року – МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») (далі – Альянс) –  провідна недержавна професійна організація, яка у співпраці з державними  партнерами та громадськими організаціями ефективно протидіє епідеміям ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та іншим соціально небезпечним захворюванням шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими, зокрема, охоплено понад 300 000 представників найуразливіших груп населення.

Місія Альянсу – підтримка спільнот у протидії ВІЛ/СНІД, подолання поширення ВІЛ і пов’язаних з ним епідемій через впровадження ефективних моделей надання допомоги, зміцнення системи охорони здоров’я й соціальних послуг, посилення потенціалу вразливих спільнот.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.