Обережно: магнітні бурі у вересні (ПРОГНОЗ)

Сайт Xpress, публікуючи новини, помітив пряму залежність кількості надзвичайних новин на Сумщині і в Україні в цілому від спалахів сонячної активності. У такі дні зростає кількість авіа і залізничних катастроф,  ДТП, самогубств, проявів немотивованої агресії і навіть сімейних сварок. Тож, гадаємо, що нижче навдена інформація про магнітні бурі, які спричиняють спалахи на сонці, стануть у пригоді не тільки метеозалежним людям.

Отож, метеорологи попереджають про декілька спалахи сонячної активності у вересні. До серії магнітних бурь слабкої інтенсивності (до 5-6 балів з 10) варто готується з 13 по 16 вересня. А з 17 по 23 вересня очікуються обурення магнітосфери – рівень сонячної активності складе 4 бали.

З 1 по 27 вересня прогнозуються наступні обурення геомагнітного поля Землі:

1 вересня 2017 можливі обурення магнітосфери Землі

13 вересня 2017 можлива магнітна буря рівня G1 (слабка)

14 вересня 2017 можлива магнітна буря рівня G2 (середня)

15 вересня 2017 можлива магнітна буря рівня G2 (середня)

16 вересня 2017 можлива магнітна буря рівня G1 (слабка)

17 вересня 2017 можливі обурення магнітосфери Землі.

Як магнітні бурі впливають на самопочуття людини

Експерти кажуть, що лише одна десята населення Землі чутлива до магнітних бурь, але, цілком можливо, що це число дуже занижено. До того ж, питання впливу геомагнітних випромінювань на наш організм досконально не вивчений. Через це багато недовірливі люди поряд з дійсно страждають отримують такі ж неприємні симптоми. Головні болі, знесилення, депресія, скачки тиску, зниження працездатності і раптові зміни настрою в основному в погану сторону – все це може бути результатом сонячної активності. Деякі люди починають реагувати на наближення магнітної бурі ще за 1-2 дня до їх початку.

У період підвищеної сонячної активності через магнітних бур наша атмосфера може нагрітися, що призводить до зміни тиску. А це в свою чергу може негативно вплинути на людей з серцево-судинними захворюваннями. Медики відзначають, що під час магнітних бур збільшується число викликів швидкої допомоги.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.