До 120-річчя заводу «Горобина» випустила лімітовану партію легендарного бальзаму «Суми»

В рамках проекту виготовлено 1200 пляшок фірмового напою «Бальзам «Суми» обмеженої серії ємністю 0,5 л, які нещодавно надійшли у продаж в фірмовий магазин «Горобина», повідомляє прес-служба підприємства.

«Бальзам «Суми», як і «Сумська горобинова»,   вже 25 років по праву вважається одним із символів міста. Напій широко відомий не тільки в Україні, а й за її межами. Його висока якість було неодноразово відзначено нагородами і дипломами на численних конкурсах і дегустаціях.

Сумський бальзам завжди вибирали і продовжуть вибирати  в якості сувеніра з Сум, який нічим не поступається знаменитому латвійському бальзаму «Ризькій». Сьогоднішній «Бальзам «Суми»  обмеженої серії доповнює етикетка ручної роботи з натуральних матеріалів, декор з сургучу і нова пакувальна коробочка з барвистою написом «Сумський сувенір».

Довідково. Історія «Бальзаму« Суми »починає свій відлік з 1897 року. Нинішня рецептура напою залишається незмінною з 1992 року, коли вона була відновлена ​​технологами підприємства по фамільних рецептах засновника заводу – купця Гриненка. До складу напою входять настої 15 лікарських трав і плодово-ягідних соків, завдяки чому бальзам володіє складним букетом різнотрав’я з приємним ароматом і гармонійний оригінальний смак. Цей цілющий напій відмінно підходить у якості добавки до чаю або кави. Також його можна вживати в чистому вигляді або у складі коктейлів.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.