Сумська міськрада: на пуфики грошей немає, на тести щодо вагітності або на ВІЛ/СНІД – є

«Клініка, дружня до молоді», яка працює в Сумах при дитячій міськлікарні попросила  міськраду виділити їй додаткове фінансування на впровадження загальноміського проекту «Простір, вільний від стресів». Це питання розглядалося на останньому засіданні профільної депутатської комісії міськради.

“Клініка проводить тематичні курси для молодих людей, де розповідає про профілактику інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, в тому числі – ВІЛ / СНІДу, а також – про попередження незапланованої вагітності, аборти і т.п. Вони просять 43,7 тис. На обладнання спеціального конференц-залу для проведення лекцій (закупівлю пуфів, м’яких крісел і т.п., друк тематичних буклетів, покупку канцтоварів) і 29,4 тис. – на медикаменти, зокрема – тести на визначення вагітності, експрес-тести на визначення ВІЛ та інші препарати для діагностики захворювань”, – пояснила депутатам в.о. начальника міськвідділу охорони здоров’я Наталія Кіпенко.

За її словами, цей проект подавався в рамках громадського бюджету, але не пройшов експертизу, оскільки він лише частково спрямований на розвиток міста (створення спеціалізованого кабінету), а медикаменти – це стаття витрат на поточне утримання установ, і вона не може фінансуватися в рамках громадського бюджету. Тому їм рекомендували звернутися на депутатську комісію і попросити фінансування на цей проект в загальному порядку. Однак депутати, навпаки, вважали ще одну статтю витрат більш важливою.+

«Я згоден підтримати виділення 29 тисяч на всі ці тести, – сказав голова комісії Віталій Мельник, – але виділяти гроші на пуфики і килими, коли у нас не вистачає коштів на гемодіаліз і інсуліни, – я проти». Решта членів комісії теж погодилися з такою пропозицією і проголосували за відповідну рекомендацію.

Джерело: http://www.shans.com.ua/?m=inews&nid=24060

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.