Сьогодні Всесвіт створить найважче за останні 20 років випробування для нашого здоров’я

За останні два тижня на Сонці сталися кілька найсильніших спалахів. Це призвело до того, що на Землі почалася потужна магнітна буря, яка загрожує проблемами зі здоров’я. Вона обрушаться на нас 13 і 14 вересня.

За данним NASA, шторми на планеті очікуються силою G2 і G1 відповідно (екстремально сильна геомагнітна буря – G5).

Небезпечні магнітні бурі людям, чутливим до змін погоди, які страждають на серцево-судинними захворюваннями, хронічними хворобами, літнім і дітям. Причому жінки схильні до впливу магнітних бур більше, ніж чоловіки. А серед чоловіків найбільше метеочутливих серед гіпертоніків і хворих на туберкульоз ендокринними захворюваннями.

Тож, 13 і 14 вересня варто максимально звернути увагу на самопочуття. Як допомогти собі при магнітних бурях:

  • Найбільше страждає серцево-судинна система, тому допомогти їй можна контрастним душем, розтиранням або сауною – вони відмінно стимулюють кровоносні судини і допоможуть підготувати їх до навантаження.
  • Так само можна плавати в басейні або приймати заспокійливі ванни з ефірними маслами хвої, розмарину, апельсина – і навіть з морською сіллю.
  • Знизьте інтенсивність фізичних навантажень. Під час магнітної бурі в організмі погіршується приплив кисню до органів і організм переживає стрес. Тому не робіть різких рухів, рухайтеся спокійно і плавно.
  • Так само не зайвим буде взяти рослинні препарати, що знімають емоційну напругу – заспокійливі збори, пустирник, валеріану. І завжди мати при собі засоби допомоги, які при нагоді допоможуть впоратися з підвищенням тиску, нервовим напруженням і болем в голові і суглобах.
  • Обмежте або зовсім виключіть з раціону продукти, які можуть затримувати воду в організмі – копченості, соління, гострі приправи і соуси. Зате, якщо пити більше чистої води або зеленого чаю, то в’язкість крові зменшитися і самопочуття поліпшиться.
  • Бажано більше перебувати на свіжому повітрі і менше – в сидячому положенні. Тоді не буде боліти голова.

Джерело: http://kp.ua/life/586307-chem-opasny-mahnytnye-bury-13-y-14-sentiabria

На фото: спалахи на Сонці, зафіксовані NASA

 

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.