Близько 120 медиків Сумщини взяли участь у акції протесту біля стін Верховної Ради

Як ми вже повідомляли, сьогодні у Києві зібралися медики з усієї України на акцію протесту мітинг проти медичної реформи, яку Верховна Рада повинна розглянути до 22 вересня. Серед них були і близько 129 медиків Сумщини.

Андрій Вєсєлов, отропед-травматолог Сумської дитячої обласної лікарні, повідомляє телеканал UA-Суми,  зазначив, що приїхали, аби назначили міністра охорони здоров’я (зараз керує медициною в Україні в.о. міністра Уляна Супрун з США – Xpress)  і виділяли кошти на розвиток їх галузі, на збереження робочих місць лікарів.

«Голова обласної профспілки працівників охорони здоров’я була на зустрічі у комітеті у Верховній Раді, – говорить ще один  учасник мітингу, голова профспілки Сумської обласної лікарні  Микола Савченко, –   і на зустрічі були присутні представники з Міністерства охорони здоров’я, усі наші вимоги прийняті і будуть до кінця року виконані. Першочергово зараз буде виплачена уся заборгованість серед представників медичної галузі (по Україні вона складає вже 81,7 млрд. грн. – Xpress)  Вимогу були, по-перше, це підвищення заробітньої плати, щоб була різниця між зарплатою молодшої медичної сестри, медичної сестри, яка має середню освіту, а також серед лікарів».

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.