Помер відомий телевізійний цілитель Аллан Чумак. Як він нас “заряджав” на відстані (ВІДЕО)

Вчора,  9 жовтня, у Москві на 83-му році життя помер відомий цілитель Аллан Чумак. Про це повідомив телеведучий Дмитро Гордон на своїй сторінці у Facebook:

«Несколько часов назад в Москве на 83-м году жизни скончался Аллан Владимирович Чумак – выдающийся целитель, писатель, философ и просто замечательный человек».

У кінці 1980-х років Чумак став одним з найвідоміших цілителів в СРСР завдяки чисельним телевізійним сеансам, під час яких він «заряджав» воду, креми та мазі. Пізніше діяльність Чумака потрапила під заборону і була припинена в Росії.

Аллан Чумак був журналістом за освітою. У 1970-х  роках під час підготовки викривальних статей про тих, кого вважав шарлатанами-цілителями, відчув у і у собі незвичайні здібності.

У 2008 році зізнався, що цим особливим здібностям його навчали голоси, які говорили в голові, «працювали дикторами позмінно», він же вів конспект лекцій, які йому диктували.

Залишилося відео того, яка Аллан Чумак заряджає воду у банках телеглядачів, енергія якого продовжує діяти, стверджують його послідовники. Так це чи ні, читачі Xpress можуть перевірити особисто:

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.