Суми модернізують медичні заклади за німецьким досвідом

З навчальної поїздки з м. Мюнхен повернулася офіційна делегація Сум, яка перебувала у цій країні в рамках Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що виконується GIZ за дорученням Федерального Уряду Німеччини, повідомив сайт міськради.

 До складу делегації увійшли  представники департаменту фінансів, економіки та інвестицій, відділу охорони здоров’я ради та особи,  відповідальні за ефективне споживання енергоресурсів в лікувально-профілактичних закладах міста.

Метою навчальної поїздки була демонстрація різноманітних можливостей заощадження енергії в будівлях, інженерних системах, а також у використанні медтехніки та організація і функціонування системи енергетичного менеджменту.

Сумчани разом з колегами з Чернігова відвідали міську клініку Мюнхена, клініку Богенхаузен, урологічну клініку Планег, клініку Гросгадерн (на фото), клініку Рехтс Дер Ізар, клініку Кбо-Ізар-Ампер.

Німецькі колеги поділилися досвідом ефективної організації системи теплопостачання, вентиляції, охолодження, використання відновлювальних джерел енергії, поводження з відходами.

Вже цього тижня німецькі експерти завітають до Сум для проведення навчальних тренінгів для адміністративного та технічного персоналу лікувально-профілактичних закладів міста.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.