Переселенцям на Сумщині передали медикаменти від Папи Римського

Вчора у Сумах  місія «Карітас-Спес-Харків» Харківсько-Запорізької Дієцезії в рамках акції «Папа для України» передала переселенцям з Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим набори медикаментів середньою вартістю 700 – 1000 грн.

Їх отримали  60 осіб, 43 з яких проживають у Сумах, решта – в інших населених пунктах області.

Спеціальна гуманітарна акція Святішого Отця Франциска «Папа для України», спрямована на допомогу всім жителям України, які постраждали від військових дій на Сході або стали внутрішніми переселенцями, була започаткована у 2016 році. Наразі вже реалізується понад 60 різних проектів гуманітарної допомоги, які охоплюють різні напрямки: медицина, продукти харчування, засоби гігієни та одяг, відновлення пошкодженого житла та допомога в утепленні житлових приміщень, які залишились без газу і опалення. На початку вересня 2017 року проект допомоги переселенцям безкоштовними медикаментами розпочала і релігійна Місія «Карітас-Спес-Харків» Харківсько-Запорізької Дієцезії.

Як повідомила в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко, прийом заявок на безоплатне отримання медикаментів триватиме до 8 грудня. Для участі у благодійному проекті внутрішньо переміщеним особам необхідно подати до департаменту соціального захисту населення (вул. Харківська, 35, каб. 132) копію паспорта (для дітей копію свідоцтва про народження), копію ідентифікаційного коду, рецепти від лікаря або виписки з амбулаторної карти, копію довідки переселенця, копії додаткових документів (пенсійне, інвалідне посвідчення, одинока матір, багатодітна сім’я, інше).

За інформацією директора департаменту соціального захисту населення Тетяни Масік, у Сумах обліковано понад 6 тисяч осіб цієї категорії.

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.