В Сумах встановили унікальний апарат для лікування захворювань судин, аналогів якому немає в Україні

У Сумській обласній лікарні встановили сучасний унікальний апарат для лікування судин – ангіограф. Про це сьогодні під час колегії облдержадміністрації повідомив голова Сумської ОДА Микола Клочко:

«Нам було нелегко, адже це обладнання дороговартісне, але ми це зробили, – зазначиввін. – До того ж, ангіограф сучасний, новітній і якісний, таких в Україні наразі немає ніде. Його доставили до Сум із Нідерландів. І ми побачимо невдовзі, як зміниться обслуговування тієї категорії хворих, яким це потрібно».

За словами начальника управління охорони здоров’я Сергія Бутенка, на придбання ангіографа з державного та обласного бюджетів було виділено по 11,5 млн. грн.

«У нас кваліфіковані фахівці, які можуть працювати на цьому обладнанні. І з початку 2018 року ми робитимемо не лише операційне втручання на судинах серця, а й надаватимемо допомогу нейрохірургічним хворим, а також хворим із проблемами судин. І якщо ми надаватимемо цю допомогу широко, безоплатно, то ми продовжимо життя нашим пацієнтам», –зазначив посадовець.

Наразі, за його словами, обласні медики мають ще одне амбітне завдання – в наступному році придбати апарат для лікування онкохворих – лінійний прискорювач, вартістю близько 100 мільйонів гривень.

Джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/14688-na-sumshchyni-zyavyvsya-suchasnyy-anhiohraf.html

 

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.