Мер Сум відреагував на ситуацію із пестицидами на околиці міста

У Сумах створять комісію, яка займатиметься вирішенням питання гербіцидів, які знаходяться на місці ліквідованого сільськогосподарського підприємства «Тепличний», повідомив сьогодні під час щопонеділкової апаратної наради повідомив міський голова Олександр Лисенко.

За його словами, до складу комісії увійдуть представники міської та обласної рад, а також профільних структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

«Документів, які підтверджують, що ділянка, на якій нині знаходяться гербіциди, належить міській раді, немає. Відповідно виділяти кошти з міської казни на перезахоронення хімікатів ми не можемо. Проте це питання потребує нагального вирішення, яким буде займатись відповідна комісія. Створити таку необхідно для того, аби узгодити всі суперечливі моменти і аби потім нам не закидали, що ми використовуємо кошти міського бюджету не за призначенням», – сказав Олександр Лисенко.

Джерело:https://smr.gov.ua/uk/novini/miske-gospodarstvo/8644-oleksandr-lisenko-mi-gotovi-ob-ednati-zusillya-dlya-virishennya-problemi-nakopichennya-khimikativ-poblizu-sum.html

Раніше м повідомляли: Активісти б’ють на сполох: небезпечні «кургани» з пестицидів просто неба на околиці Сум нікому прибрати

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.