Cьогодні комітет ВР розгляне проект постанови про звільнення Уляни Супрун з посади керівника Міністерства охорони здоров’я

До порядку денного Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я на cьогодні, 3 квітня,  включений проект постанови про звільнення і. о. голови МОЗ Уляни Супрун. Автори постанови – нардепи з «Оппоблока» Олександр Вілкул та Ігор Шурма.

Про це 2 квітня повідомили Вести.

«Одним з питань порядку денного засідання комітету пропонується розглянути проект постанови «Про визнання роботи першого заступника міністра охорони здоров’я, тимчасово виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я України Супрун Уляни незадовільною і звернення до Кабінету Міністрів про звільнення її із займаної посади», – йдеться в інформації.

У пояснювальній записці до проекту сказано, що Супрун, будучи в. о. міністра охорони здоров’я, допустила зрив програми державних закупівель ліків у 2016 роц, що викликало «гостре суспільне напруження».

Нагадаємо, Уляна Супрун, крім лобіювання скандальної медичної реформи, відзначилася низкою резонансних заяв. Так, за словами в. о. міністра охорони здоров’я, виявлення туберкульозу за допомогою регулярного флюорографічного обстеження – це міф, породжений радянською системою. Вона запропонувала лікувати хворих на туберкульоз амбулаторно, фактично знищила  службу невідкладної медичної допомоги,  «декомунізовала» вегетосудинну дистонію та ініціювала проведення у ВР закону про  трансплантацію органів померлих без згоди їх найближчих родичів.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.