Медичний скандал на Сумщині. Лікарів звинувачують у підміні дорогої вакцини, яку купила мати пацієнта

Скандал довкола приватного медичного центру в Ромнах: мати звинувачує медсестру у підміні вакцини
Жінка твердить, що медсестра перед ін’єкцією намагалася замінити флакони, але вона вчасно це помітила, вихопила препарат і забрала його із собою. У поліцію віднесли заяви обидві сторони – жінка звинувачує лікарів у злочині, а ті її – у крадіжці препарату, йдеться в ТСН

Пляшечку пані Наталя вихопила з рук медсестри. Упевнена, саме її хотіли використати замість вакцини, яку жінка купила  в клініці майже за 2 000 гривень. Поки перевіряла строк придатності – помітила як медсестра взяла іншу пляшечку.
“Уже відкриту.

«Підходить знову до холодильника і просто ось так рухом руки дістає ще одну пляшку. Вона була затиснута в кулак», – каже жінка.

Після цього Наталя почала стежити за кожним кроком медсестри. Тому й помітила, щойно повернулася до дитини, пляшечки обміняли.

«Це секунда справи і вже пляшка була змінена. Я повертаюсь і у мене шок, я починаю кричати: «Дістаньте мою пляшку із своєї кишені», – продовжує Наталія.

Наталя таки змусила медсестру вивернути кишені та дістати свою, ще закриту вакцину. Під контролем жінок дитині зробили щеплення з купленої вакцини. Іншу пляшечку лікарі спробували відібрати в Наталі силоміць.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.