Вище норми діоксид азоту і формальдегід – склад повітря у Сумах в березні

В березні в Сумах середньомісячні концентрації діоксиду азоту перевищували санітарні норми в атмосферному повітрі в 1,8 раза, пилу – в 1,3 раза, формальдегіду – в 1,1 раза. Інші інгредієнти, що визначались, нижче або на рівні санітарних норм, – повідомляють на сайті Сумської ради 

Моніторинг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря у Сумах здійснювала лабораторія обласного центру з гідрометеорології.

Відбір проб атмосферного повітря відбувався на трьох стаціонарних постах, які розташовані за адресами: вул. СКД, 26 (ПСЗ № 3), вул. Харківська, 125 (ПСЗ № 4), вул. Металургів, 2 (ПСЗ № 5). Протягом місяця було відібрано та проаналізовано 1276 проб.

У порівнянні з лютим збільшилася середньомісячна концентрація діоксиду азоту, оксиду азоту та оксиду вуглецю, рівень забруднення пилом зменшився, а діоксидом сірки, формальдегідом та аміаком залишився майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря у березні не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у березні по м. Суми складав 11-13 мкР/год та не перевищував допустимих значень.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.