Світова сенсація: 30-річна українка знайшла спосіб лікування раку (ВІДЕО)

В Україні з’явилося нове наукове обдарування, пише allgoodmood.ru. 30-річна доктор наук з Інституту молекулярної біології і генетики в Києві Ольга Броварець стала знаменитістю світового масштабу. Про неї зараз пишуть усі відомі наукові журнали світу, а європейські країни готові піти на що завгодно, лише б забрати її до себе на ПМЖ.

Справа в тому, що відкриття Броварець  дає надію на повне одужання від раку.

Як відомо, організм кожної людини містить 23 пари хромосом. У кожній з них є ДНК, в якій зберігається вся генетична інформація про живе тіло.

За формою ДНК нагадує скручену спіраль. Якщо цю спіраль розкрутити, стане видно, що всі пари підстав мають чітку геометричну структуру. А ось пари з мутаціями – виглядають інакше, вчені називають їх «горбатими» .Як їм вдається обдурити ДНК, вбудуватися в спіраль, викликати зміни і хвороби в організмі, до сих пір було білою плямою в науці. Ольга вирахувала закономірність, за якою це відбувається.

Ці мутації – і є причина розвитку раку та інших важких хвороб, що має генетичну природу. Тому відкриття 30-річної українки стали справжньою сенсацією: адже з їх допомогою можна перемогти не тільки рак, але і інші хвороби, пов’язані з мутаціями.

 

1 Comment
Іван Савченко

One thought on “Світова сенсація: 30-річна українка знайшла спосіб лікування раку (ВІДЕО)”

  1. Молодец. Одно обидно, ей предложат роботу за границей, так как у нас нет денег, и не сможет правительство помочь ей с апаратурой, и т.п. … И она уедет за границу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.