Водоканал: питна вода у Сумах відповідає допустимим нормам. Найгірші показники у трьох районах міста

Два тижні тому мер Олександр Лисенко дав доручення КП «Міськводоканал» провести дослідження і доповісти про якість питної води у різних районах обласного центру. Сьогодні директор КП Анатолій Сагач відзвітував про виконання цього доручення.

За його словами,  станом на 24 квітня 2018 року було відібрано 710 проб питної вод перед подачею в мережу та здійснено більше 2 тисяч аналізів на бактеріологічні показники. Вода повністю відповідає вимогам за санітарно-хімічними показниками її безпечності.

При допустимому нормативі каламутності (3,5) найбільш наближений до критичного показник в районі Автовокзалу (вул. Степана Бандери і прилеглі вулиці). Збільшений по порівнянні з іншими районами міста показник каламутності  в центрі Сум – в районах вулиць Герасима Кондратєва та  Іллінської, що пояснюється зношеністю труб, через які питна вода поступає до споживачів.

Також Анатолій Сагач повідомив, що значно покращити якість питної води.в обласному центрі дозволить закільцювання Токарівського і Пришибського водозаборів, яке плануть завершити до 2020 року.

No Comments
Іван Савченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.